Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Поставете на ТЕКСАС КОСТЕР 3,5 инчи на крајбрежјето - 4 крајбрежни подароци во Тексас Тексас

Поставете на ТЕКСАС КОСТЕР 3,5 инчи на крајбрежјето - 4 крајбрежни подароци во Тексас Тексас

DEN 175.04
 

Производот е достапен
Достапност

Getе добиете 4 брегови во секој сет. Овој сет на Coaster Texas е одлична идеја за подароци. Направено од еколошки плута. Овој сет на прицврстување прави одлична идеја за подароци во Тексас за свадби и други забавни настани! Тексас Loveубовта е горда што го носи овој сет на прицврстувачи направен од еколошки плута. Одлична идеја за подароци со теми во Тексас за жени, свадби, пријатели и семејство. Одлична идеја за подароци со теми во Тексас за жени, свадби, пријатели и семејство. Крајбрежните брегови на Тексас мерат 3,5 x 3,5 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата