Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Potlimepan 500W мала електрична топла плоча, 110V повеќе-функција преносен шпорет, топол режач за готвење Електричен грејач за готвење во кујна домашна кујна

Potlimepan 500W мала електрична топла плоча, 110V повеќе-функција преносен шпорет, топол режач за готвење Електричен грејач

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

【Прилагодлива температура】 Potlimepan Електричен шпорет има ротирачки прекинувач за менувачи 1-5, можете да го ротирате до соодветната позиција за да ја достигнете потребната температура, исполнување на вашите различни потреби. Може да потрае 3-4 минути за да достигнете целосна температура, но температурата варира за прекинувачот што го прилагодувате. Потребни се 3-4 минути за да се достигне целосна температура. Ве молиме, ставете го на вентилирано место и вклучете го со тенџере со вода во петтата опрема. Потребно е малку простор, совршен за дома, хотел, канцеларија, кампување и употреба на РВ. Електричната топла плоча Potlimepan се состои од водоотпорен штит од не'рѓосувачки челик и анти-електро-електрична изолирана жица од 90 см, може да трае долго време. Погодно за правење кафе, млеко што врие, чај и пржење јајца, сланина, итн. Потребно е малку простор, совршен за дома, хотел, канцеларија, кампување и употреба на РВ. Мирисот обично исчезнува по континуирано загревање во петтата брзина 10 минути или повеќе за 2-3 пати. Топлата плоча има ротирачки прекинувач за менувачи 1-5, можете да ја ротирате до соодветната позиција за да ја достигнете потребната температура.

Кон својствата

Производи во категоријата