Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Потопло шише со масло за масажа, грејач за масло за масло за масло Единечно шише автоматско прилагодено температурно лосион Топло грејач крем за потопно греење за ?

Потопло шише со масло за масажа, грејач за масло за масло за масло Единечно шише автоматско прилагодено температурно лосион

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

PLACETHEMASEAGEOLBOTTLEBOTTLEWARMERONONA. Има функција за тајминг и автоматска функција за контрола и заштита на температурата, за да се спречи прекумерно греење што доведува до несреќи. Инјектирајте го маслото за масажа или кремот за масажа или лосион за масажа во шише за масло за масажа. Инјектирајте го маслото за масажа или кремот за масажа или лосион за масажа во шише за масло за масажа. Притиснете за да започнете со греење. Наменето за бањи и салони за масажа и за домашна употреба. Има функција за тајминг и автоматска функција за контрола и заштита на температурата, за да се спречи прекумерно греење што доведува до несреќи. Погоден за масло за масажа, лосион, крем. Би било добар избор да и дадете на вашата девојка како подарок.

Кон својствата

Item Type:
Massage Oil Bottle Warmer
Material:
Aluminum Alloy
Product Voltage:
110-250V
Purpose:
Heating essential oil and bring a pleasant massage experience
How to Use:
1.Placethemassageoilbottlewarmerona :

Производи во категоријата