Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Поврземе 2 парчиња Нерѓосувачки Челик Таванот Монтирање Кука Тешки Ѕид Закачалка За Фенер Импровизирани Лежалки Прстени Складирање Фиксни Додатоци

Поврземе 2 парчиња Нерѓосувачки Челик Таванот Монтирање Кука Тешки Ѕид Закачалка За Фенер Импровизирани Лежалки Прстени Складирање

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Метод на инсталација : завртка за самопреслушување. Употреба : Висечки лустери, висечки вреќи со песок, виси Кјанкиу, висечки растенија во саксии, обесени вентилатори, висечки мрежи за комарци, висечки фенери итн.Материјал : нерѓосувачки челик. Употреба : Висечки лустери, висечки вреќи со песок, виси Кјанкиу, висечки растенија во саксии, обесени вентилатори, висечки мрежи за комарци, висечки фенери итн. Може да се користи и како кука за бања, дневна соба, кујна.Бидејќи големината на производот рачно се мери, има мала грешка од 1-3 см, ве молиме разберете благодарам За Бојата : ве Молиме потсетете се дека поради светлосните ефекти,поставките за осветленост/контраст на мониторот итн. Може да се користи и како кука за бања, дневна соба, кујна.Име на производот : круг три кука закачалка.Метод на инсталација : завртка за самопреслушување.Боја : сребрена големина : 55х51ммапертура : 5,5 мм метод на инсталација : производите за завртки за самопреслушување вклучуваат : 2 парчиња* кука од нерѓосувачки челик : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Име на производот : круг три кука закачалка.

Кон својствата

Производи во категоријата