Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прасако 142 Парчиња Комплет За Обетки Од Полимерна Глина 24 Форми Секачи Од Полимерна Глина САМОСТОЈНИ Полимерни Глинени Обетки Комплет За Изработка На Полимерни Гл?

Прасако 142 Парчиња Комплет За Обетки Од Полимерна Глина 24 Форми Секачи Од Полимерна Глина САМОСТОЈНИ Полимерни Глинени Обетки

DEN 143.84
 

Производот е достапен
Достапност

●Лесен За Употреба ● само користете го омилениот калап од полимерна глина за да исечете рамна глина, а потоа користете дупчалка за дупчење за да пробиете дупка во обликуваната глина, а потоа ставете ја куката за обетки низ дупката, ќе добиете нежен и живописен накит од глинени обетки. Завршените глинени обетки се идеални подароци за женското семејство и пријателите. Квалитетна Услуга Вашето задоволство е нашата најголема грижа. ●Соодветна Големина●големината на овие глинени секачи за накит од полимерна глина е околу 0,7-1,2 инчи. Содржи 24 секачи од полимерна глина, 8 удари со дупки, 10 столпчиња за обетки, 20 куки за обетки, 30 грбови за обетки, 30 прстени за отворен скок, 10 вреќи со патент и 10 картички за обетки. ●Висококвалитетен Материјал●Овие секачи од полимерна глина се изработени од висококвалитетна пластика, мазни и без бруси, безбедни и не повредени раце, цврсти и сигурни, не се лесни за деформација, издржливи и еднократно, и можат да ви служат долго време. €Голема Вредност Во собата Ќе добиете 142-парче комплет за обетки од полимерна глина. Завршените глинени обетки се идеални подароци за женското семејство и пријателите. ●Лесен За Употреба ● само користете го омилениот калап од полимерна глина за да исечете рамна глина, а потоа користете дупчалка за дупчење за да пробиете дупка во обликуваната глина, а потоа ставете ја куката за обетки низ дупката, ќе добиете нежен и живописен накит од глинени обетки.

Кон својствата

Производи во категоријата