Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прецизен хексадецимален шрафцигер 9/64 во круг

Прецизен хексадецимален шрафцигер 9/64 во круг

DEN 1532.80
 

Производот е достапен
Достапност

✔item : Прецизен хексадецимален шрафцигер. ✔ Стип на врски на врски : Хекс на топката. ✔ Големина на ТИП : 9/64 in. ✔ Стандарди : HRC 59-108. ✔ КОНСТАР НА ОРИГИНА (предмет на промена) : Германија. 26436 Прецизен хексадецимален шрафцигер, големина на врв 9/64 во, хексадецимален, ергономски, целокупна должина 6 1/2 во, ESD Safe NO, не-распрскувач Не, не-магнетна да, изолирана не, отпорна на корозија Да, не, не, завршен хром хром , Шанк облога ништо.

Кон својствата

Производи во категоријата