Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Предоло Електричен уред 25000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Алатка За Продолжување На Трепките Висока Ефикасност Пренослив Повеќенаменски Салон За Убавина Автоматски Декантер З

Предоло Електричен уред 25000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Алатка За Продолжување На Трепките Висока Ефикасност Пренослив Повеќенаменски

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Ефект на калемење : Електричното тресење е порамномерно од рачното тресење што може да го направи лепилото да трае подолго време. Пренослив : повеќе не треба рачно лепак за 1 минута. Име на предметот : шејкер за лепак За Трепки. Заштедете Време : во споредба со тресењето 1 минута рачно, потребни СЕ 10-ТИ. Функција : автоматски миксер за лепак за трепки специјално дизајниран за нокти, лепак за трепки и други течности. Опис : - Име На Ставка : шејкер за лепак За Трепки. - Пренослив : повеќе не треба рачно лепак за 1 минута. - Заштедете Време : во споредба со тресењето 1 минута рачно, потребни се 10 - ТИ. - Ефект На Калемење : Електричното тресење е порамномерно од рачното тресење што може да го направи лепилото да трае подолго време. - Функција : автоматски миксер за лепак за трепки специјално дизајниран за нокти, лепак за трепки и други течности.Спецификација : - Материјал : Пп-Ротирачка Брзина : 25000 вртежи во минута - Енергија : 2ааа (Не Е Вклучена)Табела Со Големини : 43 € 210mm Package Вклучува : 1 Електричен Шејкер За Трепка4 Додатоци Забелешка : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Кон својствата

- Material:
PP
- Rotating Speed:
25000 rpm
- Energy:
2AAA (Not Included)
Size Chart:
43×210mm:
Package Includes:
1 Electric Eyelash Shaker:
4 Accessories:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Производи во категоријата