Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ПРЕДУПРЕДУВАЕ НА УНИВЕРЗИТЕТ НА УНИВЕРЗИТЕТ НА МИЦИГАН ВОЛВЕРИНСК

ПРЕДУПРЕДУВАЕ НА УНИВЕРЗИТЕТ НА УНИВЕРЗИТЕТ НА МИЦИГАН ВОЛВЕРИНСК

DEN 719.84
 

Производот е достапен
Достапност

Премиум квалитет - Секое од нашите знамиња има четирикратно шиење на краевите за подолга издржливост и има густ материјал со висок квалитет на платно на крајот на знамето каде се поставени громите. Знамињата на пустината кактус се официјално лиценциран производ и се одобрени од колеџ/универзитет. Официјално лиценциран производ - пустинскиот кактус е официјално лиценциран продавач на оваа институција, што значи дека институцијата ги одобри дизајнот и пустинскиот кактус плаќа авторски хонорари за употреба на ознаките. Две еднострани - едната страна на знамето го прикажува дизајнот како што е прикажано додека задниот дел од знамето го покажува дизајнот на обратен начин. Пустински кактус - Ние сме овластено деловно претпријатие со седиште во Чикаго.

Кон својствата

Производи во категоријата