Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Преносен адаптер за моќност на Blottable BOLT2: USB Wallиден полнач и резервна копија на универзална батерија, скришум

Преносен адаптер за моќност на Blottable BOLT2: USB Wallиден полнач и резервна копија на универзална батерија, скришум

DEN 1481.60
 

Производот е достапен
Достапност

030 поддржувачи. Не мора повеќе да бидете на милост и немилост на осамената батерија на вашиот телефон. Технолошка надградба на стандардни полначи на wallидови; Истовремено наплатува до 2 уреди и резервна копија на батеријата за вистинско решение за грабнување и одење. Се одликува со мазна гумена завршница што го подобрува компактниот естетски дизајн.4 A; што го прави повеќе од четири пати поголема од брзината на стандардната USB порта. Ова го прави BOLT2 вистинско решение за грабнување и одење. Батерија со висок капацитет 6000m Ah Samsung lithium јон; Компатибилен со повеќето USB наполнети уреди. Земете го со вас кога ќе имате долг ден, компактната големина на Болт може лесно да се лизне во џеб, торба или чанта.4 A, тоа е двојно поголема од брзината на стандардната USB порта. LED диоди на индикаторот за статус ви овозможува лесно да го проверите нивото на полнење; Се одликува со мазна гумена завршница. Кој беше најдобриот дел од вашето почетно искуство? Интеракција со клиентите и да може да обезбеди производ што секој може да го користи. BOLT2 е дизајниран да го замени вашиот стандарден полнач за wallидови и автоматски ќе се наполни со вашиот телефон и да биде подготвен да одите кога сте. Излезот за полнење е 5 V / 2. Исто така, не мора да бидете во милост и немилост на грда, гломазна резервна моќ со премногу кабли и нема доволно боја. Bolt2 е елегантен и суптилен со гумен мат финиш, задебелен минималистички дизајн и едноставна призматична форма. Ова го прави BOLT2 вистинско решение за грабнување и одење. Преклопувањето на излезните простории го насочуваат Bolt2 што овозможува дополнителна преносливост. Опис на производот BOLT2 комбинира резервна батерија и полнач на wallидови за да ви ја даде крајната слобода со вашите уреди. Не дозволувајте ниско ниво на предупредување за батеријата да го заврши денот, да го зграби Bolt2 и да оди! Наполнете на wallидот едноставно ги расплетува скриените prongs и користете го завртката како стандарден полнач на wallидови за полнење и вашиот уред.

Кон својствата

Производи во категоријата