Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Преносен инфлатор на гуми, [безжична и силна моќност] Воздушна пумпа за гума за автомобили со батерија од 6000mAh [Брза надувување 150psi] пумпа за гума со LED светло за мото?

Преносен инфлатор на гуми, [безжична и силна моќност] Воздушна пумпа за гума за автомобили со батерија од 6000mAh [Брза надувување

DEN 799.84
 

Производот е достапен
Достапност

[Светло LED и долго време осветлување] Се разбира! Разгледавме и употреба на темнината! Супер светла LED со 2 режими на осветлување (светло и режим на трепкање) ја прави пумпата за воздух на вашиот автомобил погодна за итна помош и ноќна употреба на патот. [Иновативен и компактен дизајн без безжични средства] Дали сè уште се борите со неуредната врска со долгиот кабел на традиционалните пумпи за воздух? Овој иновативен преносен компресор за воздух ќе биде вашето прекрасно решение! Новиот и компактен дизајн безжичен дизајн со батерија што може да се полни ви овозможува да надувате кој било уред без надворешно напојување и да се ослободите од досадните кабли за напојување. [LCD дисплеј и автоматско исклучување] Компресорот за воздух за автомобил има голем LCD дигитален екран на дисплеј со 4 единици за мерење на притисок- PSI, KPA, BAR, KG/CM. [Светло LED и долго време осветлување] Се разбира! Разгледавме и употреба на темнината! Супер светла LED со 2 режими на осветлување (светло и режим на трепкање) ја прави пумпата за воздух на вашиот автомобил погодна за итна помош и ноќна употреба на патот. Овозможува максимален притисок од 150 psi и проток на воздух од 38 L/мин! Потребни се само 5 минути за целосно надувување на гума за автомобили (0-36psi) или 1 мин за да се надополни гумата на автомобили во дневна состојба (28-35psi). Само ставете го во вашиот џеб, ранец или автомобил за да ви помогнеме во секое време и каде било, заштедува време на бензинската пумпа!. Дозволено е да се надуваат 4 гуми на автомобили од 0-35 psi по целосно наполнет или надувување од 28-35 psi околу 12 пати. [Брза инфлација со турбо како дизајн] По илјадници полирање и надградба, добивме напредок! Референтен турбо дизајн, овој мал преносен надувувач на гуми вграден со моќна 24-цилиндрична пумпа за воздух.

Кон својствата

Производи во категоријата