Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пренослив Монитор, 10,5 инчи 1920x1280 FHD HDR USB-C Пренослив Екран Двоен USB C Мини HDMI IPS Мал Компјутерски Дисплеј Со Звучници За Лаптоп Компјутер Mac Површина Xbox Прекинувач PS4/5 С?

Пренослив Монитор, 10,5 инчи 1920x1280 FHD HDR USB-C Пренослив Екран Двоен USB C Мини HDMI IPS Мал Компјутерски Дисплеј Со Звучници

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Сооднос : во 3 : 2, должината и висината на мониторот се поблиску до истото мерење, но мониторот е сепак повисок отколку што е широк. Ако сте болни од лизгање низ долги статии, табеларни пресметки, линии на код и вашата вечна вест, оваа опција е нешто што треба да се земе предвид. Сепак, овие компактни дисплеи дефинитивно ви ја даваат таа дополнителна просторија што ви треба, без разлика дали креирате содржина, игри или едноставно повеќе задачи на работа, без да заземате многу простор на бирото. Ќе откриете дека исто така нуди функционалност за приклучување и репродукција и доаѓа со USB-C ДО USB-кабел, USB-C до USB-C кабел и мини-HDMI до HDMI кабел, така што имате повеќе опции за поврзување со вашиот компјутер или мобилен уред. Некои мобилни игри или апликации поддржуваат хоризонтален цел екран на надворешен монитор. Пренослив Монитор за ВАС преносливиот монитор DOOK можеби нема да понуди толку простор на екранот како неговите колеги од работната површина. Прејадување-Гледајте Преку Паметен Телефон : Поврзете СЕ СО USB-портата Тип-Ц на паметниот телефон за да го зголемите малиот екран на телефонот на 10,5 инчи. Доаѓа со паметен капак што се удвојува како држач кога мониторот е во употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата