Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пренослива Решетка За Облека Надградена Лесно Преклопување, Компактна Решетка За Сушење Облека, Склопувачка Решетка За Мини Облека За Патување, Кампување, Р. в., Ко?

Пренослива Решетка За Облека Надградена Лесно Преклопување, Компактна Решетка За Сушење Облека, Склопувачка Решетка За Мини

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Плус 4 заштитни капаци од силиконски стапала што не се лизгаат на дното. Совршена решетка за облека за сушење внатре или на отворено додека патувате. Неговата горна лента може да се протега од 33 см/13 инчи до 73 см/28,7 инчи, а нејзиниот максимум. €Мора да Има За Патување●оваа решетка за облека за патување е лесна и пренослива, само 0,6 кг/1,32 фунти, 33,5 см/13,2 во должина и 7,3 см/2,9 во ширина кога е преклопена. €Убав Практичен Подарок}пакетот доаѓа со 1* компактна решетка за сушење облека и 1*торбичка за складирање и 4* закачалки за преклопен капут (случајни бои). ●Висококвалитетен нерѓосувачки Челик ● преносливата решетка за сушење облека за преклопување е изработена од нерѓосувачки челик, отпорна на ' рѓа и издржлива за долгорочна употреба. Не би поверувале дека решетката за сушење мини облека ќе понуди толку широка област за сушење за кратко време. Така, може да се вклопи во вашиот куфер или торбичка. За да ја отклучите прачката, само усогласете ги малпозираните жлебови.€Ново-надградени Лесно Влечење Q воопшто не се потребни алатки за инсталација. Преносливата решетка за облека има силна носивост, 8,8 килограми макс. Тоа би бил идеален подарок за членовите на вашето семејство или пријателите особено ако се љубители на патувања, кампери на отворено, љубители на танц за обесени натпреварувачки костими или фотографи кои треба да закачат облека на отворено за фотосесија.

Кон својствата

Производи во категоријата