Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Преносни Торбички За Електронски Организатор Заклучување И Торба За Складирање На Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка, Полнач, Банка За Напојување, ?

Преносни Торбички За Електронски Организатор Заклучување И Торба За Складирање На Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ, СД

DEN 1096.00
 

Производот е достапен
Достапност

подарок : тоа е совршен подарок за себе или за вашето семејство/пријатели На Божиќ, Ноќта на Вештерките, роденден, Велигден, училишна сезона и други фестивали._Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина. €Голем капацитет : може да складира кабли за податоци, слушалки, глувче, полнач, мобилно напојување, глушец, хард диск, дизајн за отворање и затворање со двоен патент. Дизајнот со повеќе оддели ги одржува вашите предмети организирани. +Повеќе прегради : 2 големи прегради лево и десно, 1 мала преграда во средината + 1 џеб со патент, 9 еластични џебови. ●Мултифункционален : со рачка, лесна за носење, не само што може да складира електронски додатоци, туку и козметика, училишен прибор, клучеви, промени и други дневни ситници. Детали за производот : Изработени ОД 900д шифрирана Оксфордска ткаенина, водоотпорна и подобро ги штитат вашите предмети. Широко се користи и може да складира разни ситници. Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да контактирате со нас за да ја прилагодите за вас. +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи/15х24х8 см. Дизајн на рачен ремен, лесен за носење. шема : Користење технологија за печатење со термички трансфер, дизајн ЗА печатење САМ, модерен и убав.

Кон својствата

Производи во категоријата