Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прерамки за морнарица за мажи, работни трегери, трегери широки 2 инчи, тешки трегери, вртливи трегери, машки трегери за фармерки, Големи и високи трегери за мажи, Тре?

Прерамки за морнарица за мажи, работни трегери, трегери широки 2 инчи, тешки трегери, вртливи трегери, машки трегери за фармерки,

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Кожа + 2" Најлон Еластична + 2" Пп Мрежи. Увезени. Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. Quick-Hooking : овие трегери за мажи тешки се лесно да се прицврсти на год панталони појас јамка.- Лесните машки трегери со тешки клипови се целосно прилагодливи машки трегери за фармерки. `+Пријатно Носење : овие работни трегери за мажи имаат ремен Со Широк 2"и 4 вртливи куки за прицврстување на јамката на ременот. Значи, овие машки трегери можат да ја распределат тежината и да ја ублажат болката во рамото. `+Обезбедени За Престој : овие мажи трегери со зашиена кожа и 4 индустриски куки за да помогнат безбедно да се држат год панталони.- Сигурен машки трегери тешки клипови и трегери за мажи големи и високи. €●Тешки : овие тешки трегери за мажи конструираат цврсти Ремени Широки 2 Инчи, куки од пиштол и кожа од врвно зрно.- Суштински тешки работни трегери и машки трегери со клипови. `+Лесно За Чистење : оваа продавница за трегери за панталони може да се пере рачно, благодарение на овие ремени што не бледнеат во боја.- Практични големи и високи трегери за мажи тешки или работнички трегери за мажи.

Кон својствата

Производи во категоријата