Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Pressм 18-8 Притиснете Со Јакуми, 4 Агли На Вметнување

Pressм 18-8 Притиснете Со Јакуми, 4 Агли На Вметнување

DEN 1549.60
 

Производот е достапен
Достапност

Надворешни Димензии : 11,2 x 8,9 x 2,4 инчи (285 x 225 x 60 mm); Внатрешно Јадро : 5,3 x 4,2 x 2,2 инчи (135 x 10. Тежина на производот : 4,6 килограми (1.310 гр). Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик. Капацитет : Јадро : 0,65 Л. Димензии : 11,2 х 8,9 х 2,4 х 2,4 инчи (285 х 225 х 60 мм); Тежина : 5,2 мл (1310 гр); Надворешна Висина : 3,1 инчи (80 мм); Надворешна Ширина : 9,1 инчи (230 мм); Надворешна Длабочина : 11,8 мл (30 гр).

Кон својствата

Производи во категоријата