Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Pretyzoom 20pcs Ноќта на вештерките хартиена плоча од тиква во форма на еднократна употреба торта за еднократна употреба десерт сад за забава за вечера

Pretyzoom 20pcs Ноќта на вештерките хартиена плоча од тиква во форма на еднократна употреба торта за еднократна употреба десерт

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Плоча со пудинг со светла боја и живописен изглед, овие прибор за јадење за забави не се практични, туку и повеќе визуелни интереси. Партии за намалување на партијата за десерт за Ноќта на вештерките, а неговиот дизајн е совршено во согласност со атмосферата на фестивалот. Партии за намалување на партијата за десерт за Ноќта на вештерките, а неговиот дизајн е совршено во согласност со атмосферата на фестивалот. Изработката на плочки за пловидба за закуска обезбедува практичност и издржливост, овие можат да ви обезбедат голема помош за да служите храна.00cmpackage вклучувајќи 10 x хартиени плочи (9 инчи) 10 x хартиени плочи (7 инчи). Опис Подготвување хартиена плоча Ноќта на вештерките Плоча за собирање овошна плоча за еднократна употреба од тиква, мултифункционална вечера, чинија додатоци за храна, плочи за храна, храна плоча Деликатна овошна плоча Фестивал на вечера, материјал-материјал-материјал-материјал-материјал-материјал-материјал-материјал-материјал-материјал : хартија;-големина : 23.Снабдувањето со забава од тиква-реално земајте форма на прекрасна тиква, плочи за хартија ќе бидат најважниот момент на табелата за забави.

Кон својствата

Производи во категоријата