Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прицврстувач на кабел за кабел Antrader R-Type 1/4 инчи бел најлонски кабелски организатор клипови за пакет за управување со жица од 200

Прицврстувач на кабел за кабел Antrader R-Type 1/4 инчи бел најлонски кабелски организатор клипови за пакет за управување со

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Најдобар производ за да заштедите време и пари! Спецификации : Материјал : најлон; Боја : бела; Тип : R-Type Fit for Cable Dialmeter : 6,4mm / 1/4 инчен завртка дијаметар : 4 mm / 0,16 инчен завртка монтирање : да (завртката за монтирање не се вклучени овде. Завртки за монтирање не се вклучени овде. Гаранција за квалитет : Ако има проблем со квалитетот, слободно контактирајте не. Направено од најлон пластика, цврста, еластична и мала тежина. Стегач на кабел R-тип, затворен дијаметар од 1/4 "(6,4мм), пакет од 200. Наплата или замена за кој било проблем со квалитетот. Може да се користи за Управување со разни електрични кабли, најчесто користени во електрични, електронски, климатизација, електрични кутии, фиксни компјутерски жици.Стегач на кабел R-тип, затворен дијаметар од 1/4 "(6,4мм), пакет од 200. Завртки за монтирање не се вклучени овде. Отпорност на корозија, оценка за заштита од пожари достигнува до 94 V-2. Не е лесно да се исклучи, да се работи ефикасно за да се организираат вашите жици за хаос и да се задржи вашето живеалиште уредно и чисто. Направено од најлон пластика, цврста, еластична и мала тежина.

Кон својствата

Производи во категоријата