Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прилагодено PMG165QT 1-Кварт Едноставен премија за инјекциска смеса, Делореан Греј

Прилагодено PMG165QT 1-Кварт Едноставен премија за инјекциска смеса, Делореан Греј

DEN 268.32
 

Производот е достапен
Достапност

Опис на производот Не-мешавина, без пораз алтернатива на традиционалната инјекциска смеса. Изведете тест на мала област пред да се користи не за употреба во споеви за движење или промени на рамнината во инсталацијата на плочки. Белешка : Пакувањето може да варира. Заштитено со технологија Молдгард. Просечна покриеност : 4,25-инчен wallидна плочка од 0,25 инчи дебела со спој на инјекциска смеса од 1/16-инчен, 34 квадратни метри по квар. Одлично за реставрација на инјекциска смеса. Погодни типови на плочки : За внатрешна употреба само инјекциска керамика, мозаик, каменолом, порцелан, камена плочка, мермер и гранит погоден за влажни области како што се опкружување на када, подови за туширање и wallsидови за туширање (видете време за сушење за повеќе информации). Дамка, смалување и отпорна на пукнатина.

Кон својствата

Производи во категоријата