Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прими за домашни панталони закачалки за заштеда на простор - закачалки за шамија за дрва за Организатор на плакари - држач за држачи за шалци на Jeanан, заштеда на прос

Прими за домашни панталони закачалки за заштеда на простор - закачалки за шамија за дрва за Организатор на плакари - држач за

DEN 287.84
 

Производот е достапен
Достапност

Чист, организиран плакарот е едноставно најдобриот : ја насочува вашата утринска рутина и целиот тој дополнителен простор ви дава изговор да ја проширите вашата гардероба - или барем да го преименувате со нови комбинации сега кога всушност можете да видите сè јасно. Нашите закачалки за заштеда на простор се совршени и за врски и ремени! Создадете чисто, стилско и функционално засолниште за целата облека! Подготвени, поставени, организирани.ПРИМАНСКИ ПАТНИ ПАНДЕРИ - Организатор на разноврсна облека за закачалка конечно достојна да биде во вашиот плакар! Естетски убави и дизајнирани со врвен квалитет бука дрво и челик за да држите до 30 фунти од вашата најтешка облека; Оваа мултифункционална закачалка работи одлично за панталони, фармерки, џемпери, хеланки, здолништа, марами и многу повеќе. Издржливост Ако имате какви било проблеми, само контактирајте не и ќе добиете целосна наплата. Но, вистината е, просторот не е секогаш проблем кога станува збор за преплавена гардероба. Зачувајте го просторот за плакари со леснотија - со нашата закачалка за повеќе панталони и патентиран дизајн на вртење на кука од 360 степени, лесно вчитајте и растоварете ја облеката; Закачете ја облеката хоризонтално за погодност, или закачете ги вертикално за да заштедите простор и да доживеете организиран, неред без живот.

Кон својствата

Производи во категоријата