Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Pro Bamboo Kitchen 8PCS L Прицврстувачи за прицврстувачи на патеки, навртки и мијалници 304 Не'рѓосувачки челик 1/4-20x1-1/2 Рамна завртка со рамна глава со 1/4 ореви и мијалници за ха?

Pro Bamboo Kitchen 8PCS L Прицврстувачи за прицврстувачи на патеки, навртки и мијалници 304 Не'рѓосувачки челик 1/4-20x1-1/2

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Влоховите од авијациска патека од не'рѓосувачки челик се долги 1-1/2 инчи и дијаметар од 1/4 инчи со бројачи од 45 степени. Хардвер за фиксирање на не'рѓосувачки челик l-железница - Овие сврзувачки елементи се изработени од траен нерѓосувачки челик, кои се издржливи и можат да издржат разни компоненти. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Боја : Сребрена. Може да се користи не само за брза инсталација на системите за врзување L-Track Down и нивната приврзаност кон пикап-камиони, комбиња или приколки, туку и на пример стандардна L-Track, Seat Style Seat во стилот на авионите, аголна L-Track и вградена L -Трак. Завртките за авијациска патека од не'рѓосувачки челик се долги 1-1/2 инчи и дијаметар од 1/4 инчи со бројачи од 45 степени. Спецификација : Тип : Дијаметар на завртката со рамна глава : 1/4 "Должина : 1-1/2" Тема : 20 Материјал : 304 Не'рѓосувачки челик Боја : Сребрен пакет Вклучува : 8 x 1/4-20x1-1/2 "Рамна завртка за глава + 8 x 1/4x20 ореви + 8 x 1/4 мијалници. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; боја : сребро. Орев внатрешен дијаметар 1/4 инч, мијалник 1/4 инч. Може да се користи не само за брзо инсталирање на системите за врзување L-Track и нивната приврзаност кон пик-ап-камиони, комбиња или приколки, туку и на пример стандардна L-Track, Seat Seat во стилот на авиони, Angled L-Track и вградена L-Track.

Кон својствата

Type:
Flat Head Screw
Diameter:
1/4
Length:
1-1/2
Thread:
20
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Silver
Package includes:
8 x 1/4-20x1-1/2 Flat Head Screw + 8 x 1/4x20 Nuts + 8 x 1/4 Washers

Производи во категоријата