Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Продажба на душеци со знамиња на банер на пердуви

Продажба на душеци со знамиња на банер на пердуви

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

Направено од траен супер-плетен полиестер. Две 2 '5 1/2 "широки, 11' 3/4" високи знамиња. Зашиен ракав лесно се лизга преку знамето за лесно поставување. Вклучува две знамиња со знаме на знамиња со знамиња од 15 '„Swooper“, направени од анодизиран алуминиум. Направено од траен супер-плетен полиестер. Две 2 '5 1/2 "широки, 11' 3/4" високи знамиња. Зашиен ракав лесно се лизга преку знамето за лесно поставување. Вклучува две знамиња со знаме на знамиња со знамиња од 15 '„Swooper“, направени од анодизиран алуминиум. Спецификации *100% Синтетички водоотпорен материјал *Дизајните се преку печатени и видливи од обете страни *светли, мастила отпорни на избледени *Делукс квалитетни бои/графики *Зашиен ракав лесно се лизга на пол-знами *Одлично за настани, приказ во затворен простор и лична употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата