Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Професионални хардверски алатки Wanlian - клешти, професионални индустриски клешти, странични клешти за сечење, секачи за жици, секачи за електрична енергија, секач за

Професионални хардверски алатки Wanlian - клешти, професионални индустриски клешти, странични клешти за сечење, секачи за жици,

DEN 192.00
 

Производот е достапен
Достапност

【Професионални секачи за жици】 Нашите 6 "странични клешти за сечење погодни за работа во тесни области-изработени од фалсификувани и зацврстени јаглероден челик за издржливост, рачката на оптоварена со пролет обезбедува сигурна работа и контрола за да го намали заморот на рацете, да ги избришете овие клешти пред да ги користите, а потоа чувајте ги, а потоа чувајте ги складираните нив во суво опкружување. 【Премиум материјал со голема цврстина】 Направен од CRV челик со топлинска третирана и површина за оцрнување ќе обезбеди поголема цврстина, подобра сила на стегање, цврстина и издржливост. Ги прави ножиците поудобни во вашата рака, го намалува замор на рацете додека секое сечење. 【Услуга за клиенти】 : Ние ги цениме сите повратни информации од клиентот, Wanlian секогаш пријателска услуга на клиентите зад производите, 7 * 24 поддршка преку Интернет, ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте не без двоумење, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе дадеме Вие задоволителен резултат. Широко користени во дома, риболов, накит, занаети, итн. 【Услуга за клиенти】 : Ние ги цениме сите повратни информации од клиентот, Wanlian секогаш пријателска услуга на клиентите зад производите, 7 * 24 поддршка преку Интернет, ако не сте задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте не без двоумење, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе дадеме Вие задоволителен резултат.

Кон својствата

Производи во категоријата