Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ProMediaGear BH50 50mm Професионални Топката Главата Со C40 Стегач

ProMediaGear BH50 50mm Професионални Топката Главата Со C40 Стегач

DEN 6399.20
 

Производот е достапен
Достапност

Арка Тип Врвот Стегач C40 Верзија, Со Меур Ниво. Направете ја фотографијата повторно забавна Со Главата На Топката БХ50 од Промедијагеар. Почестете се со една од најмазните најлесни глави на топки на пазарот денес!. Големо Копче За Отпор( Напнатост), Лесно Достапно.Bh50 50mm Професионална Топка Глава Со C40 Стегач-PBX3 Универзална Плоча За Брзо Ослободување (Arca Компатибилна) - Allen Key-Pro Media Gear 5 Година Ограничена Гаранција. Големо Копче За Отпор( Напнатост), Лесно Достапно. Две 90 степен Пад Слотови За Портрет Ориентација. Bh50 50mm Професионална Топка Глава Со C40 Стегач-PBX3 Универзална Плоча За Брзо Ослободување (Arca Компатибилна) - Allen Key-Pro Media Gear 5 Година Ограничена Гаранција. Мало Копче За Триење за Бирање Во Саканата Количина На Триење, Одвоено од Главното Копче. Мало Копче За Триење за Бирање Во Саканата Количина На Триење, Одвоено од Главното Копче. Арка Тип Врвот Стегач C40 Верзија, Со Меур Ниво.Главата на топката од типот БХ50 е топка со голема големина 50мм, со големо тркалезно бирање за вистинска количина на напнатост брзо, дури и со ракавици. Изработен е од цврсти алуминиумски блокови Т6061 и нерѓосувачки челик.Топчестата Глава BH50 работи со плочи Од Типот Арка (монтирања на статив преку 3/8 16" стандард) Големото Копче За Механичко Триење на главата на топката овозможува да се заниша од страна на страна, така што секоја позиција може да се постигне.

Кон својствата

Производи во категоријата