Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прстен терминал 6awg бакар 29,67мм никел лабава

Прстен терминал 6awg бакар 29,67мм никел лабава

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.90.40.00 Тип : РИНГ јазик Терминален тело Ориентација : Директно обетка (мм) : 6 Позлатено : Големина на жицата на никел (AWG) : 6 Максимална температура на операцијата (° В) : 343 Изолација : Не-изолирано пакување : Должина на лабава производ (мм) : 29,67 длабочина на производот (мм) : 11,89.

Кон својствата

Производи во категоријата