Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Puccy 2 пакет анти-сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со NEC Lavie Desk AIO DA400 / MAB3 PC-DA400MAB3 23.8 TPU чувар (Не е заштитени со каленски стакло за заштита на куќиштето

Puccy 2 пакет анти-сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со NEC Lavie Desk AIO DA400 / MAB3 PC-DA400MAB3 23.8 TPU

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Прашања на кои им е потребно внимание : ① Ве молиме, не ја допирајте леплива површина или не се допираат од други работи. Анти -синото светло филтер може да го намали поголемиот дел од штетната сина светлина. Има одлични својства за само-лекување, е отпорен на минутни гребнатини на површината, ако е изгребана на одредена длабочина.

Кон својствата

Производи во категоријата