Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Queenieke Women Golf Skorts плети тениски здолништа со џебови шорцеви кои работат здолниште 80322

Queenieke Women Golf Skorts плети тениски здолништа со џебови шорцеви кои работат здолниште 80322

DEN 319.84
 

Производот е достапен
Достапност

- Скир : 95% полиестер 5% спандекс. Внатрешни панталони : 87% полиестер 13% спандекс. Затворање на влечење. Машинско миење. ❤ [3 џебови] 3 џебови во ова здолниште за голф со шорцеви можат да играат различни улоги. Поканите на нозете можат да одговараат на тениските топки и исто така да бидат обезбедени за чување на најважните работи како телефон, картичка итн. Монети и други неопходни. ❤ [Наменето за] трчање, тенис, голф, на отворено, пешачење и каква било фитнес активност. ❤ [Прилагодливи ленти за половината] Тениските здолништа имаат еластична лента околу половината може понатаму рачно колку што ви треба. ❤Queenieke е посветен на обезбедување на висококвалитетна активна облека за жени. Гарантираме бесплатно враќање во рок од 30 дена.

Кон својствата

Производи во категоријата