Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
QWORK 2 Тапан Славина Пластични Барел Славина СО EPDM Заптивка за 55 Галон Тапан

QWORK 2 Тапан Славина Пластични Барел Славина СО EPDM Заптивка за 55 Галон Тапан

DEN 359.36
 

Производот е достапен
Достапност

Солиден и Сигурен - Изработен од висококвалитетен UPVC материјал, отпорен на хемикалии, издржлива конструкција, висока јачина, отпорен на временски услови, отпорност на температура, отпорен на свиткување, кој се користи долго време. Брзо Ослободување - функцијата за брзо ослободување На нашата славина овозможува лесно и брзо празнење на барел од 55 литри за само неколку минути. Широка употреба-може да се користи во 55 литри пластични или челични тапани. Пакет - нашиот пакет вкл. 1 компјутерска славина и 3 парчиња дихтунзи што можат да докажат вода. 100% Задоволна Услуга-Уживајте во непречено и без фрустрации искуство со нашата 100% Задоволна Услуга за Еден Месец!.

Кон својствата

Производи во категоријата