Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Жалфија 10мл-Салвија Официјалис

Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Жалфија 10мл-Салвија Официјалис

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

Најпознат Бренд. 100% Чисто И Природно. Сертифициран Квалитет. Терапевтско Одделение. Загарантирана Чистота. Р В Есенцијално Чисто Есенцијално Масло Од Жалфија-Салвија Официналис (100% Чиста И Природна Пареа Дестилирана). Маслата се пакуваат во висококвалитетни килибарни стаклени шишиња до 100мл. И 300мл, 630мл и 1250мл во висококвалитетни девствени алуминиумски шишиња.

Кон својствата

Производи во категоријата