Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
R1 концепти задни сопирачки и ротори Комплет | Задни влошки за сопирачките | Ротори и влошки на сопирачките | Полу метални влошки и ротори на сопирачките | Комплет за ?

R1 концепти задни сопирачки и ротори Комплет | Задни влошки за сопирачките | Ротори и влошки на сопирачките | Полу метални влошки

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Одлично за : Дневни, улични перформанси. Пакетот вклучува 2 задни ротори на сопирачката и 4 полу -метални влошки и сензори на сопирачките. 100 проценти гарантирано директно вклопување - не е потребна модификација. Долготрајна напредна формула за подлога на сопирачките со мала прашина. Двоен диск мелење за измазнет и потивок процес во кревет. 365 дена гаранција за замена на MFGS, искривување или пукање. Пакетот вклучува 2 задни ротори на сопирачката и 4 полу -метални влошки и сензори на сопирачките. 100 проценти гарантирано директно вклопување - не е потребна модификација. Долготрајна напредна формула за подлога на сопирачките со мала прашина. Двоен диск мелење за измазнет и потивок процес во кревет. 365 дена гаранција за замена на MFGS, искривување или пукање. Роторите на сопирачките на сериите на Елин обезбедуваат висококвалитетна моќност на запирање. Со нашата најсовремена технологија, вашите ротори на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји. Сите ротори на сопирачките на Eline Series се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни измени.

Кон својствата

Производи во категоријата