Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
R134A AC мерач 3 Way A/C Monifold Meanifold Постави селење на климатизација за полнење за R134a од алатка за автохандер

R134A AC мерач 3 Way A/C Monifold Meanifold Постави селење на климатизација за полнење за R134a од алатка за автохандер

DEN 767.84
 

Производот е достапен
Достапност

Ви шепоти, џебот на капакот на кутијата со калапи за удари е исто така негова лаир.evacuation : Поврзете го едниот крај на жолтото црево со конекторот за црево за полнење и другиот крај со системот за обновување на ладилното средство/вакуумска пумпа. Вградените завртки за калибрација и покажувачот без прескокнување овозможуваат точно мерење и прикажување во реално време на притисок на системот. Максималниот работен притисок е 500psi и притисокот на пукање е 2500psi. Дијагностичко полнење со климатизација Поставете идеал за професионална авто -механика. 【??????????-????? & ????????-?????????? ??????? ?????】-со антикорозија, ниска отпорност на течности, голем притисок на лежиштето, обезбедете безбедност и добро запечатување на воздухот. 【???????????????????????????】-?? ? ????-???????? ?????? ??????????? ! Добредојдовте прашања за разни технички проблеми - ние ќе одговориме во рок од 24 часа!. Вентилот за чистење помага да се расчисти воздухот. Пополнување : Поврзете го едниот крај на жолтото црево со конекторот за црево за полнење и другиот крај со снабдувањето со ладење со снабдувањето со ладење со може да се допре.

Кон својствата

Производи во категоријата