Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
РАБОТ ИНДУСТРИСКИ 5/16 Црево ПРОЕКТ на 3/8 Машки НПТ МНПТ 90 Степен Лактот Месинг Фитинг Гориво / ВОЗДУХ / Вода / Нафта / Гас / ВОГ

РАБОТ ИНДУСТРИСКИ 5/16 Црево ПРОЕКТ на 3/8 Машки НПТ МНПТ 90 Степен Лактот Месинг Фитинг Гориво / ВОЗДУХ / Вода / Нафта / Гас

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

5/16 "Црево id x 3/8" Машки Нпт Месинг 90 Степен Лактот Берб Фитинг. 150 psi максимален работен притисок, -40° до 160° Температурен Рејтинг. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД, 3/8 НПТ МЕРИ 0,675" НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР НА КОНЕЦОТ ВО ЛИНЕАРНИ ИНЧИ. Поддржани Од страна На работ индустриски целосна гаранција производители. НЕ СЕ СМЕТА ЗА СЛОБОДЕН. НЕ ЗА ВОДА ЗА ПИЕЊЕ. 5/16 "Црево id x 3/8" Машки Нпт Месинг 90 Степен Лактот Берб Фитинг. 150 пси максимален работен притисок. -40° до 160° температурен рејтинг. Не се смета за слободен. Не за употреба со вода за пиење. Ве молиме запомнете : големината на Конецот НПТ не се одредува според неговиот надворешен дијаметар на конецот во инчи. Ве молиме прегледајте ја нашата приложена табела ЗА големина НА НПТ за да ја преминете референтната големина на нпт на линеарни инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата