Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Работилница за игри Цитадела сува боја сигмарит

Работилница за игри Цитадела сува боја сигмарит

DEN 159.84
 

Производот е достапен
Достапност

Сигмарит сува акрилна боја 12мл шише Цитадела игри работилница. Боја : Сигмарит. Големина : 12ml или 0,4oz. Сува боја. Серија Цитадел. Сигмарит сува акрилна боја 12мл шише Цитадела игри работилница. Боја : Сигмарит. Големина : 12ml или 0,4oz. Сува боја. Серија Цитадел. Сувите соединенија на цитаделата се со подебела конзистентност од другите бои на цитаделата. Ова ги прави совршени за сушење - корисен начин да ги одберете деталите на моделот или да нанесете нагласува брзо и лесно. Ако имате голема армија за сликање и ограничено време, овие ќе ви помогнат да ги натерате вашите трупи побрзо во битка. Сите наши бои се нетоксични, акрилик базиран на вода, дизајнирани за употреба на пластични, метални и смола цитадела минијатури. Еден тенџере содржи 12 ml боја на сушење. - Дизајнирано специјално за сушење на сушење - метална завршница - формула базирана на вода.

Кон својствата

Производи во категоријата