Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Работник големи Разделувачи На Јазичиња Со Јасни Јазичиња [Сет од 3]

Работник големи Разделувачи На Јазичиња Со Јасни Јазичиња [Сет од 3]

DEN 19.84
 

Производот е достапен
Достапност

11124 Карактеристики : - Таб стил : 8-Таб. - Количина на форма : 1. - Удрен/непрекинат : удрен со тупаници со 3 Дупки. - Јазиче боја : Јасно. - Боја на делител на индекс : Бела. Поставува По Пакет : -1. Индекс Делител Стил : - Вметнување Јазичето. Стил На Јазиче : -8-Јазиче. Боја : - Јасно. Индекс Делител Тип : -Индивидуализира. Удрен/Непрекинат : -Удрен Со Тупаници Со 3 Дупки. Димензии : - делител На Индекс : 11 "H x 8.5" W. Вкупна Висина-Врвот До Дното : -11". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -9". Вкупна Тежина На Производот : -0.18 фунти.

Кон својствата

Производи во категоријата