Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рачка, фиберглас, бела, 60 во.

Рачка, фиберглас, бела, 60 во.

DEN 313.44
 

Производот е достапен
Достапност

Опрема и материјали за чистење и чистење. Земја на производство : Соединетите држави. Производител : Тешко момче. Единица^Упатство за инструкции. Единица^Упатство за инструкции. Навојна рачка со фиберглас, должина 5 стапки, дијама 1 во, должина на врвот 2 3/4 во, ширина на врвот 0,75 во, бела боја, за употреба со G0757233, G1296565, G3371155.

Кон својствата

Производи во категоријата