Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рачно изработен Ѓердан-Ѓердан со Синџир За Жени Девојка - Засекогаш Љубов Ѓердан-На Мојата Ќерка Ѓердан За Ќерка БВ173-Рачно Изработен Ѓердан Накит Со Подарок Кутија

Рачно изработен Ѓердан-Ѓердан со Синџир За Жени Девојка - Засекогаш Љубов Ѓердан-На Мојата Ќерка Ѓердан За Ќерка БВ173-Рачно

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака.

Кон својствата

Производи во категоријата