Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рачно Насликани Сончогледи Сина Пеперутка Организатор На Електроника, Торба За Складирање Кабелски Кабел Водоотпорна За Домашно Патување, Футрола За Електронски

Рачно Насликани Сончогледи Сина Пеперутка Организатор На Електроника, Торба За Складирање Кабелски Кабел Водоотпорна За Домашно

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Повеќе Прегради-Повеќе џебови со различни големини ви помагаат подобро да ги класифицирате и организирате вашите технолошки работи или дневни предмети.- Организаторот на кабелот доаѓа со двојни метални патенти, лесни за отворање и затворање, цврст и мазен дизајн за долготрајна употреба. Чувајте Се Организирани - оваа мала и практична торбичка за торби за организатори е одличен помошник за патување, помошник за складирање на работната површина, задолжителна торбичка за складирање за организирање и сортирање на вашите дневни најважни работи без неред, не само што може да складира електронски додатоци, туку и дневна козметика, клучеви и други ситници.- Случајот за патување се одликува со центар со патент слотови за држење мали хард дискови, спречување на губење на формата НА СД картички. 2 x големи прегради за складирање на енергетска банка, кабли и кабли, 4 x мали прегради за држење полначи или слушалки и 1 x држач за складирање со патент во центарот за чување НА ВАШАТА USB, SD картичка или хард дискови. Компактен и Пренослив-9,44 x 5,9 x 3,14 во( L x W x H), 0,4 lb, лесна електронска опрема торба за носење за секојдневна употреба, дома или патување, лесно се вклопува во вашиот ранец, актовка или чанта без да зазема многу простор.

Кон својствата

Производи во категоријата