Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Радијаторот одговара Крајслер Аспен/Доџ Дуранго КЈУ

Радијаторот одговара Крајслер Аспен/Доџ Дуранго КЈУ

DEN 2079.84
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор. € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината од моторот. ● МАТЕРИЈАЛ : единицата е изработена од алуминиумски материјал со висока цврстина, кој е издржлив, крут и може да се носи. Таквиот висок квалитет обезбедува долготрајна употреба. ® ПЕРФОРМАНСИ : ое стандард за лесна инсталација; нашиот комплетен радијатор е изграден со повеќеслојни перки со висока густина за максимална ефикасност на ладењето, обезбедувајќи издржливост при екстремно топло/студено време. ● ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАН : под Притисок и тестиран за да се обезбеди дизајн без истекување за да се вратат перформансите на системот за ладење на вашето возило во оптимална работна состојба.

Кон својствата

Производи во категоријата