Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рамка за расадник wallид уметност животни балерини за девојче бебешка соба wallид декор, 10 x12 дрвена рамка, сет од 3

Рамка за расадник wallид уметност животни балерини за девојче бебешка соба wallид декор, 10 x12 дрвена рамка, сет од 3

DEN 559.84
 

Производот е достапен
Достапност

Цврст дизајн : Композитната рамка со природно дрво од дрво има софистициран дизајн на длето што одговара на кој било вид декор. Безбедност на деца : Покриена обвивка изработена од акрилик отпорен на тресење БПА. Квалитет : Печатење со висока резолуција на прекрасна лента за постелнина. Цврст дизајн : Композитната рамка со природно дрво од дрво има софистициран дизајн на длето што одговара на кој било вид декор. Безбедност на деца : Покриена обвивка изработена од акрилик отпорен на тресење БПА. Квалитет : Печатење со висока резолуција на прекрасна лента за постелнина.

Кон својствата

Производи во категоријата