Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рамо ДО РАМО - Премиум Организатор На Торбичка За Технологија, Електроника, Жици, Полначи - Секојдневна Торба За Носење Кабли, Гаџети, Додатоци - Кутија за Складирање

Рамо ДО РАМО - Премиум Организатор На Торбичка За Технологија, Електроника, Жици, Полначи - Секојдневна Торба За Носење Кабли,

DEN 639.20
 

Производот е достапен
Достапност

● ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН На КИКСТАРТЕР - Поддржан од страсна заедница успеавме да го оствариме нашиот сон за да создадеме врвен организатор на кабли. ● ИДЕАЛНА ТОРБА ЗА ДОДАТОЦИ за ПАТУВАЊЕ-Лесно чувајте ги сите ваши кабли за напојување, USB полначи, продолжни кабли, адаптери, приклучоци, тврди дискови, флеш-уреди итн организирани на едно место кога сте во движење! (ЗАБЕЛЕШКА : Додатоци не вкл . Имаше доволно неуредни кабли за време на патувања?. Одговара на секој паметен телефон и лесно држи кабел за продолжување на моќноста од 6 стапки! ТЕЖИНА : 9ОЗ ДИМЕНЗИИ : 10. Поместениот дел од горната страна за лесен пристап до надворешни хард дискови, енергетски банки, полначи за лаптоп или обемни предмети што може да ги носите. Се одликува со воено одделение #8 патент и растеглив надворешен слој што се шири. Тоа е како ништо друго на пазарот. ● ЗАШТИТЕТЕ И БЕЗБЕДНО-цврстиот случај за патување ги одржува вашите вредни електронски додатоци безбедни додека го оптимизирате просторот на вашата торба. Надворешен слој изграден со дел од растеглива ткаенина за да се прошири кога е потребно, додека ги одржува вашите предмети цврсти и заштитени. Достигнете ја вашата опрема веднаш штом ви треба и проверете дали никогаш повеќе не сте фатени СО SD картичка или кабел за полнење!.

Кон својствата

Производи во категоријата