Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Распоред на етикети со шпанска тастатура 4Keyboard со црвена буква Транспарентна позадина за работна површина, лаптоп и тетратка

Распоред на етикети со шпанска тастатура 4Keyboard со црвена буква Транспарентна позадина за работна површина, лаптоп и тетратка

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Англиски букви лоцирани под секоја налепница - точно ќе ги наведат копчињата со вас ќе нанесуваат соодветни налепници. Налепниците се изработени од висококвалитетен транспарентен - Мет винил, дебелина - 80 MKN, типографски метод. Употреба на објавените слики, дистрибуција или препродажба не е овластена од Royal Galaxy Ltd и е во директно кршење на неговите писмени термини. Најдобар подарок за секоја пригода. Налепниците се изработени од висококвалитетен транспарентен - Мет винил, дебелина - 80 MKN, типографски метод. Нашето мото е - квалитетно! Производот наведен погоре е заштитено со авторски права, е произведен и дистрибуиран од страна на Royal Galaxy Ltd. Федералниот закон предвидува сериозни граѓански и кривични казни за неовластена употреба, дистрибуција или препродажба на производи заштитени со авторски права, неговите списоци со сите објавени слики. Примената на налепници на тастатурата правилно еднаш, и можете да бидете свесни дека буквите ќе останат засекогаш. Шпанската (традиционална) азбука се шири на транспарентна - налепница Мет, со букви со црвена боја кои се погодни за сите тастатури на светлина.

Кон својствата

Производи во категоријата