Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Razer Blackwidow V3 Про Механички Безжични Игри Тастатура: Зелена Механички Прекинувачи-Тактилни &засилувач; Кликни - Chroma RGB Осветлување-Doubleshot Abs Keycaps-Транспарентен Прекинув

Razer Blackwidow V3 Про Механички Безжични Игри Тастатура: Зелена Механички Прекинувачи-Тактилни &засилувач; Кликни - Chroma

DEN 3679.84
 

Производот е достапен
Достапност

3 Начини На Поврзување : Поддржува Bluetooth за ефикасна потрошувачка на енергија, Хипербрзина Безжична за игри без заостанување и USB-C за полнење додека се користи.1000 Hz Ултраполинг. Механички Прекинувач со потпис За Игри : технологијата На Зелениот прекинувач Razer обезбедува задоволувачки звук со кликање со 50 G сила на активирање, идеален за пишување и игри кои бараат најголема точност. Посветло Од Кога Било Транспарентно Куќиште На Прекинувачот : целосно јасен дизајн овозможува интензивно осветлување за подобро потопување во интегрирани игри и поставки за осветлување. Капачиња ЗА КОПЧИЊА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : Користејќи процес на обликување со двојна слика за да се осигурате дека етикетирањето никогаш не исчезнува, капачињата за клучеви имаат и екстра дебели ѕидови за цврстина. Restономски Одмор На Зглобот : Изработен од плишана кожа која совршено се усогласува со тастатурата за да го намали притисокот на зглобот и да ја зголеми удобноста при продолжени сесии за игри. Издржлива Конструкција : Поддржува до 80 милиони кликања; изработен од метална горна плоча од воено одделение.

Кон својствата

Производи во категоријата