Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Редингтон заменик -мува риболов шипка w/цевка

Редингтон заменик -мува риболов шипка w/цевка

DEN 1937.12
 

Производот е достапен
Достапност

Лесен транспорт : прачката доаѓа на 4 парчиња, има точки за усогласување за лесно поставување и трајна поделена поделена најлонска цевка Кордура за компактност и преносливост. Пребарајте комплетен список на производи на Redington, Rio и Sage за да го облечете омилениот Fly Fisher. Лесно кастинг : Тоа е класично стилизирана, шипка за брза акција со мулти-модулски празнини на јаглеродни влакна кои нудат зголемено ниво на закрепнување за леење со поголема точност и контрола. Детали за размислување : Референцата за модел на ласер на седиштето на ролна овозможува брза идентификација на шипката. Разновидна употреба : Анодизираното машинско седиште за алуминиумски ролна го прави ова парче за менувачот идеално и за риболов со сол и слатководни. Детали за размислување : Референцата за модел на ласер на седиштето на ролна овозможува брза идентификација на шипката. Гаранција за живот : Ако вашиот производ на Редингтон има дефект во изработката или материјалите, ние ќе го поправиме или замениме одеднаш. Лесен транспорт : прачката доаѓа на 4 парчиња, има точки за усогласување за лесно поставување и трајна поделена поделена најлонска цевка Кордура за компактност и преносливост.

Кон својствата

Производи во категоријата