Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Решетката за садови, решетката за сушење, дренажа со отстранлив сад за капење, голема плоча за одводнување, решетката за прибор за јадење и држач за чаши, Организато

Решетката за садови, решетката за сушење, дренажа со отстранлив сад за капење, голема плоча за одводнување, решетката за прибор

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Електроплетираната решетка за садови што се докажани со 'рѓа и цврста чинија е опремена со силна шипка за поддршка, што не само што го спречува' рѓата, туку и не се деформира. Лавици за капацитет на капацитет за сушење на садови и лавици за прибор за јадење можат да држат садови, чинии, вилушки и ножеви. Отстранлив држач за чаша-Овој држач за чаша има функција отпорна на гребење, што може да спречи гребење на стаклото и да го намали изгледот на бучавата. Мулти-слојниот дизајн-горната рамка, долната рамка и заградата се одвојливи, лесни за склопување и расклопување за чистење. Стилскиот држач за прибор за јадење има 2 одделни прегради за ножеви и лажици. Моден дизајн-Стилскиот ракав со бамбус спречува вилушката и ножот да се допираат едни со други. Чувајте го вашиот прибор за јадење чист. Детали за производот Производ Име : Кујнски сад за јадење Големина : 43 * 32 * 14 смматеријал : Метал + PPSurface Третман : Електропликација или замок со прав во прав : Лавици за складирање и SHOLESSAPPLICABLE SPACE : Одвојување : 43 * 32 * 14 cmfunction : Организатор на табели.

Кон својствата

Производи во категоријата