Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Резултати од салонот Conair салон, сет за четки за коса, жица за влакната и база на перница, вклучена четка за коса за коса и вклучена четка за коса со целосна големина, ?

Резултати од салонот Conair салон, сет за четки за коса, жица за влакната и база на перница, вклучена четка за коса за коса

DEN 169.28
 

Производот е достапен
Достапност

Без прицврстувачи : влакната со жица со топка во базата на перница достигнуваат длабоко во вашата коса без досадната непријатност од прицврстување за да ве забават. Совршено за секојдневно четкање : Наменето за сите типови на коса и должини, овој професионален сет на четки за коса со целосна и средна големина на перниче за перничиња го прави секојдневно четкање и стилизирање без напор. Удобно четкање, убави резултати!.Подолу информациите се само за пакување. Grooved Nonslip рачки : дизајнирани да се вклопат совршено на дланката на вашата рака, рачките се направени со жлебна шема за ултра удобно стајлинг. Grooves обезбедуваат да имате цврст зафат што нема да се лизне за без напор за четкање и контрола на стилизирање. Бидејќи жицата влакната се цврсти, тие ги скроти најгустите, најлудите манчиња. Четкање без стрес : Флексибилната база на перница го вади стресот од секој мозочен удар. Вашата коса е оставена мазна, податлива и бесплатна. Без напор четкање и стајлинг, без разлика каде ве одведува животот!. Дома или во движење : Чувајте ја четката со целосна големина дома и земете ја четката со средна големина со вас за чешлање во движење. Идеално за зачувување на влажна или сува коса : Theицата влакната летаат низ густа, груба и кадрава коса, влажна или сува.

Кон својствата

Производи во категоријата