Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Рибарски лидери на риболов 6 60 парчиња риболов риболов риболов со риболов со прицврстувачи и вртливата и вртливата

Рибарски лидери на риболов 6 60 парчиња риболов риболов риболов со риболов со прицврстувачи и вртливата и вртливата

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет : 60 лидери за риболов на парчиња во 3 големини, секоја големина има 20 парчиња. Примена : Идеално за местење на сите видови мамка или мами, како во солена вода, така и со слатководни води. Примена : Идеално за местење на сите видови мамка или мами, како во солена вода, така и со слатководни води.9инх - 20 парчиња- - 13lb 7. Материјал : Најлон обложена жица од не'рѓосувачки челик, отпорност на абразија, издржлива и доволно цврста за риби со остри заби. Пакет : 60 лидери за риболов на парчиња во 3 големини, секоја големина има 20 парчиња. Карактеристики : Тест 13 lb/20 lb/31 lb; Флексибилно, може директно да се прицврсти на куките и да спречи риболов линија од риби.

Кон својствата

Производи во категоријата