Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ribbli Grosgrain polka dot занаетчиска лента, 3/8 инчи, 10-двор, црна со бели точки, користете за завиткување на подароци, декорација на забави, сите занаети и шиење

Ribbli Grosgrain polka dot занаетчиска лента, 3/8 инчи, 10-двор, црна со бели точки, користете за завиткување на подароци, декорација

DEN 127.84
 

Производот е достапен
Достапност

【Големина】 3/8 инчи широка лента, 10 јарди по количка, 1 парче по пакет. 【Висок квалитет】 Grosgrain полиестерска лента, изработена од 100% полиестер, мазен и анти-брчки, убава сјај, светлина и флексибилна. Ваш, не-смалување, брза боја. 【Дизајн】 Класичен дизајн на полкови, секогаш ќе биде во стил! Погодно за секој креативен или украсен потфат за кој можете да размислите. 【Широк за rangвони на употреба】 завиткување на подароци, занаети со ленти, украси за шишиња, украсување на забави, белешки за книги, украси за шишиња, занаети за печење, цветни аранжмани, цветни дизајн, украси за покани, сите занаети и шиење. 【Ribbli】 посветени на обезбедување на висококвалитетни производи и услуги. Ролна од 10 јарди од 3/8 "црна со бели точки grosgrain лента. Покани украси, сите занаети и шиење.

Кон својствата

Производи во категоријата