Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ричмонд, разгледница во Вирџинија

Ричмонд, разгледница во Вирџинија

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Може да има и светло пожолтување од возраста. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Поштенска користена година : 1965. Египетска зграда, Медицински колеџ во Вирџинија. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 4. Можеби имаат пишување од пред и/или назад.

Кон својствата

Производи во категоријата