Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Rockbros велосипед торба торба за велосипеди за пакувања со водоотпорна пакување со велосипеди за пакување со голем капацитет за чакал пат планински макс 10л

Rockbros велосипед торба торба за велосипеди за пакувања со водоотпорна пакување со велосипеди за пакување со голем капацитет

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот за велосипеди за велосипед останува стабилен во вашите патувања за велосипедизам. Водоотпорен : торбички за велосипеди со внатрешен водоотпорен лагер. Лесно е да ги држите вашите брзини и да уживате во патувањето за кампување за велосипеди. Оваа торба е одлична за дневни патувања, како и повеќе дневни патувања. Капацитетот за торби за седло на велосипеди е околу Max10 L, кои држат лесна јакна, панталони, кошули дури и вашата мала вреќа за спиење, ги задоволуваат вашите потреби за дневно патување, кампување со велосипеди или велосипедизам со долги растојанија. Торба за велосипеди има еластична лента надолу за надворешен товар! Торбата за седло на велосипед може да се користи како фендер ако дождовите силно го намалат калливата вода што се распрскува на вашата крпа. Исто така, одговараат на работното патување, убаво е да не мора да користите ранец во летната топлина.

Кон својствата

Производи во категоријата