Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Roftidzo 3 прегради Трајни сончогледни моливчиња за моливки за момчиња девојчиња тинејџери, кутија со моливи со голем капацитет со патент организатор за молив, канцела

Roftidzo 3 прегради Трајни сончогледни моливчиња за моливки за момчиња девојчиња тинејџери, кутија со моливи со голем капацитет

DEN 271.84
 

Производот е достапен
Достапност

Главниот оддел може лесно да се отвори, овозможувајќи ви брзо да видите сè внатре и да пронајдете точно што барате.3x3,7x2 инчи, мулти-одделенски дизајн, еден главен џеб, еден џеб на мрежа на горниот слој и еден подвижен оддел во средина, со 4 слотови за пенкало. Лесен и лесен за носење, тоа е многу практично во секојдневниот живот. Капацитетот е многу голем, можете да чувате пенкала, ножици, гребени на владетели и многу други училишни материјали што ви се потребни. Вашата внимателна грижа ќе ја направи потрајна. Само исушете го природно по миењето.

Кон својствата

Производи во категоријата