Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Розова Торба Торба Повеќенаменски Склопувачки Широк Организатор На Алатки За Уста Со Челична Рачка. Одлично За Подобрување На Домот/Алатки Изведувачи. Тешки Џебов

Розова Торба Торба Повеќенаменски Склопувачки Широк Организатор На Алатки За Уста Со Челична Рачка. Одлично За Подобрување На

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Широка Уста за Лесен Пристап.25 " Висина €é УНИКАТНА РОЗОВА СТИЛСКА БОЈА И СО ПРЕКУ РЕМЕНОТ ЗА РАМО (Вклучено) СЕ што ВИ ТРЕБА во ТОРБИЧКА и СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА. `+ Опрема ЗА Итни Случаи За Транспорт на Диви Животни, Риболов, Опрема за Надворешни работи. `+Еден Клик подалеку Од Поседување на вашата Сопствена Розова Алатка За Кармин ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ТОРБИЧКА За ТОРБИ!!. Ова исто така Прави ОДЛИЧЕН Ефтин Подарок. ИЗГРАДЕНА и КОНСТРУИРАНА ОД СИЛНА ИЗДРЖЛИВА Полиестерска ткаенина ЗА Подолготрајна Квалитетна Повеќенаменска Торбичка.

Кон својствата

Производи во категоријата